Godziny otwarcia przedszkola 7.30 - 17.00

 

Casa Mia Przedszkole Montessori

Al. Niepodległości 735/1

81-840 Sopot

tel +48 660 661 177

biuro@casamia-montessori.pl

 

TRWAJĄ ZAPISY NA ROK 2018/2019

 

Czesne 950,00 zł

20% zniżki dla drugiego dziecka

Przedszkole Montessori w Sopocie - Casa Mia

Każde dziecko jest wyjątkowe. Każdy maluch ma własne zainteresowania, pasje i możliwości. Casa Mia Przedszkole Montessori w Sopocie to miejsce, w którym dzieci mogą budować swoją samodzielność w atmosferze bezpieczeństwa i szacunku. 

Program dla dziecka, a nie odwrotnie

W naszym prywatnym przedszkolu pozwalamy maluchom rozwijać się we własnym tempie. Korzystając z metody Montessori, udostępniamy dzieciom ciekawe materiały edukacyjne, zachęcające do samodzielnej pracy. Nasi podopieczni wiedzą, że przedszkole to przestrzeń, w której mogą próbować i testować. Nie boją się podejmować decyzji. Opiekun dokładnie obserwuje rozwój każdego z wychowanków, jednocześnie wspierając jego rozwój - zgodnie z przejawianymi zdolnościami i potrzebami.

Organizacja dnia w przedszkolu

Do placówki dzieci mogą przybyć już o 7.30. W ciągu dnia podopieczni otrzymują trzy posiłki. Drugie śniadanie i podwieczorek są zorganizowane tak, aby pociechy same mogły zdecydować, co chcą zjeść. Obiad dostarczany jest do przedszkola przez firmę cateringową, wyspecjalizowaną w żywieniu dzieci. W ciągu dnia jest czas na pracę indywidualną z materiałami Montessori, zabawę w niewielkich grupach i aktywność na dworze. W razie potrzeby zapewniamy możliwość drzemki.

Kogo przyjmujemy?

Nasze przedszkole niepubliczne przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Lokalizacja placówki to Sopot, ale chętnie gościmy również wychowanków z pozostałej części Trójmiasta. Zapraszamy do grupy! Przy zapisie bierzemy pod uwagę potrzeby dietetyczne każdego dziecka. Szczegóły, dotyczące zapisów znajdą Państwo w zakładce "Rekrutacja".

Sopot

Al. Niepodległości 735/1

tel +48 660 661 177

biuro@casamia-montessori.pl